O firmě

Historie

Firma S E D M A, spol. s r. o. byla založena roku 1991 po domluvě sedmi přátel toužících po svobodném podnikání. Vznikla z bývalé přidružené výroby zemědělského družstva Moravský Krumlov. Mezi její hlavní činností patřila kompletace počítačů a výroba tankovacích automatů na výdej pohonných hmot pro neveřejný sektor. Dále to byla výroba a dodávka ojnic do kompresorů nákladních vozidel. Po restrukturalizaci velkých automobilek a nástupu modernějších technologií se hlavní náplní stala výroba kovových částí zahradního nábytku, stavební zámečnictví a zakázková výroba.

Současnost

V posledních letech se firma zaměřila zejména na výrobu zahradního nábytku – pivních setů, nejen pro tuzemský trh, ale i do zemí Evropské unie – Rakousko, Německo, Itálie, Slovensko, Polsko. Vzhledem k tomu, že jsou tyto výrobky z kvalitních materiálů – válcovaných profilů, nikoli ohýbaných, splňují vysoké nároky našich zákazníků, kteří vyžadují kvalitu. Dodáváme kompletní sety, samostatné stoly a lavice i jednotlivé komponenty.

Další činností firmy je zakázková zámečnická výroba včetně obrábění. Vyrábíme pomocné kovové prvky pro stavebnictví z kovu i nerezu. Dále nabízíme zakázkovou výrobu kovových konstrukcí, schodišť, zábradlí, brán apod.